3030 Tiir Buux ah oo leh Kormeeraha Kaamerada iyo Tilmaamaha Laser-ka
✧ Hordhac
Qalabka alxanka ee loo yaqaan 'boom manipulator' ee loogu talagalay maraakiibta cadaadiska, dabaysha iyo haamaha saliidda ee alxanka tolmada. Weldsuccess Ltd waxay bixisaa buundada tiirka alxanka oo dhammaystiran iyadoo la adeegsanayo isha korontada ee asalka ah ee Shiinaha ama Lincoln USA ee SAW. Isha korontada waxay noqon kartaa silig keliya ama fiilooyin tandem ah oo Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 ah iyo Lincoln AC / DC - 1000 oo leh kontoroolka NA-3, NA-5 iyo Max-10 ama Max-19.
Tiirka ayaa kor u kacaya iyadoo la adeegsanayo qaybaha dheeraadka ah ee ikhtiyaariga ah ee tilmaamaha laysarka, kormeeraha kamarada iyo nidaamka soo kabashada qulqulka. Nidaamka alxanka oo dhammaystiran wuxuu ka dhigi doonaa taangiga alxanka tolmada gudaha iyo dibadda mid fudud.
1. Albaabka alxanka waxaa si weyn loogu isticmaalaa munaaradda dabaysha, weelasha cadaadiska iyo taangiyada alxanka tolmada ee dibadda iyo gudaha ama alxanka wareegsan. Waxaa loo isticmaali doonaa alxanka otomaatiga ah marka lala isticmaalayo nidaamka wareegayaasha alxanka.
2. Isticmaalka isku-dhafka alxanka ayaa noqon doona mid aad u fudud in la alxamo flanges-ka sidoo kale.
3. Sida ku cad dhererka qaybaha shaqada, waxaan sidoo kale ka dhignaa tiirka kor u kaca iyadoo la adeegsanayo taayirro socdaalaya. Markaa waxaa sidoo kale loo heli karaa alxanka tolmada dheer ee dhererka.
4. Marka laga hadlayo kor u kaca tiirka alxanka, waxaan sidoo kale ku rakibi karnaa isha korontada MIG, isha korontada SAW iyo isha korontada ee AC/DC.
5. Nidaamka kor u qaadista tiirka alxanka ayaa kor u qaadaya silsilad isku xiran oo laba jibbaaran. Waxa kale oo uu leeyahay nidaam ka hortagga dhicitaanka si loo hubiyo badbaadada isticmaalka xitaa silsiladda oo jabtay.
6. Mashiinka soo kabashada Flux, kormeeraha kamarada alxanka iyo tilmaamaha laser-ka dhammaantood waa la heli karaa si loo xaqiijiyo alxanka otomaatiga ah. Waxaad noo soo diri kartaa emayl si aad u hesho muuqaalka shaqada.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | MD 3030 C&B |
| Awoodda rarka dhammaadka sare | 250kg |
| Safarka kor u kaca toosan | 3000 mm |
| Xawaaraha kor u kaca toosan | 1100 mm/daqiiqo |
| Safarka kor u kaca ee toosan | 3000 mm |
| Xawaaraha boonka toosan | 175-1750 mm/daqiiqo VFD |
| Boom end cross slide | Matoor 150*150 mm ah |
| Wareeg | ±180° Buug-gacmeed leh quful |
| Jidka safarka | Safarka mootada leh |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Xakamaynta fog fiilo 10m ah |
| Midab | RAL 3003 CASAAN+9005 Madow |
| Ikhtiyaarada-1 | Tilmaamaha laysarka |
| Xulashooyinka -2 | Kormeeraha kamarada |
| Xulashooyinka-3 | Mashiinka soo kabashada qulqulka |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1. Matoorka biriiga ee tiirka iyo matoorka soo noqnoqda ee isbeddelka boom-ka ayaa ka yimid Invertek oo si buuxda u ansixiyay CE.
2. Darawalka Isbeddelka ee Soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid Schneider ama Danfoss, iyadoo la ansixiyay CE iyo UL labadaba.
3. Dhammaan qaybaha dayactirka ee tiirka alxanka ayaa si fudud loo beddeli karaa haddii shil uu jabay dhowr sano ka dib suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Wiishka kor u kaca ee tiirka oo leh nidaamka ka hortagga dhicitaanka si loo hubiyo badbaadada shaqada. Dhammaan kor u kaca tiirka ayaa tijaabiyay nidaamka ka hortagga dhicitaanka ka hor inta aan loo gudbin isticmaalaha ugu dambeeya.
2. Gaariga safarka sidoo kale leh jillaab badbaado safar ah oo ku yaal biraha si loo hubiyo in safarku uusan dhicin.
3. Tiir kasta wuxuu ku faanaa madal isha korontada.
4. Mashiinka soo kabashada Flux iyo isha korontada waa la isku dari karaa.
5. Tiirka oo leh hal sanduuq oo gacanta lagu xakameeyo si loo xakameeyo kor / hoos / hore iyo gadaal iyo u soco hore iyo gadaal.
6. Haddii tiirku uu ku dhex milmo isha korontada SAW, sanduuqa gacanta ee fog wuxuu sidoo kale leeyahay shaqo ah bilowga alxanka, joojinta alxanka, quudinta siligga iyo siligga dib u soo celinta iwm.
✧ Mashruucyadii Hore
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa kor u kaca tiirka alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.








