600kg Meelaynta Alxanka
✧ Hordhac
Qalabka alxanka ee 600kg waa qalab gaar ah oo loo isticmaalo hawlgallada alxanka si loo meeleeyo loona wareejiyo qaybaha shaqada. Waxaa loogu talagalay in lagu maareeyo qaybaha shaqada ee miisaankoodu yahay ilaa 600 kiilo garaam (kg) ama 0.6 tan oo mitir ah, taasoo bixisa xasillooni iyo dhaqdhaqaaq la xakameeyey inta lagu jiro hababka alxanka.
Waa kuwan qaar ka mid ah sifooyinka muhiimka ah iyo astaamaha booska alxanka ee 600kg:
Awoodda Rarka: Boosteejadu waxay awood u leedahay inay taageerto oo wareejiso qaybaha shaqada oo leh miisaan ugu badan oo ah 600kg. Tani waxay ka dhigaysaa mid ku habboon maaraynta qaybaha shaqada ee yar yar ilaa kuwa dhexdhexaadka ah ee codsiyada alxanka.
Xakamaynta Wareegga: Meelaynta alxanka waxay caadi ahaan ku jirtaa nidaam xakamayn ah oo u oggolaanaya hawlwadeennada inay xakameeyaan xawaaraha wareegga iyo jihada. Tani waxay suurtogal ka dhigaysaa xakamaynta saxda ah ee booska iyo dhaqdhaqaaqa qalabka shaqada inta lagu jiro hawlgallada alxanka.
Meelaynta La Hagaajin Karo: Meelaynta badanaa waxay leedahay ikhtiyaarro meelayn la hagaajin karo, sida janjeedhidda, wareegga, iyo hagaajinta dhererka. Hagaajintani waxay u oggolaanaysaa meelaynta ugu habboon ee shaqada, iyadoo hubinaysa marin u helidda fudud ee kala-goysyada alxanka iyo hagaajinta hufnaanta alxanka.
Dhisme Adag: Qalabka booska waxaa badanaa laga sameeyaa agab adag si loo hubiyo xasilloonida iyo cimri dhererka inta lagu jiro hawlgalka. Waxaa loogu talagalay inuu bixiyo goob ammaan ah oo loogu talagalay hababka alxanka, taasoo hubinaysa in qalabka shaqadu uu ahaado mid deggan oo si habboon u habboon.
Naqshad Is-dhexgal ah: Qalab alxan oo 600kg ah ayaa badanaa cabbirkiisu is-dhexgal yahay, taasoo ka dhigaysa mid ku habboon goobaha shaqada ee yaryar ama codsiyada meelaha boosku xaddidan yahay. Naqshadeeda is-dhexgalku waxay u oggolaanaysaa fududaynta dhaqdhaqaaqa iyo isku-darka qaab-dhismeedka alxanka ee jira.
Qalabka alxanka ee 600kg ah ayaa si caadi ah loogu isticmaalaa warshado kala duwan, oo ay ku jiraan dukaamada wax soo saarka, wax soo saarka baabuurta, iyo hawlgallada alxanka ee fudud ilaa dhexdhexaadka ah. Waxay ka caawisaa helitaanka alxanka saxda ah oo hufan iyadoo la siinayo meelaynta la xakameeyey iyo wareejinta qaybaha shaqada.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | HBJ-06 |
| Awoodda Wareejinta | ugu badnaan 600kg |
| Dhexroorka Miiska | 1000 mm |
| Matoorka wareegga | 0.75 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.09-0.9 rpm |
| Matoorka janjeersiga | 0.75 kw |
| Xawaaraha janjeedhka | 1.1 rpm |
| Xagasha janjeedhka | 0~90°/ 0~120°°°° |
| Masaafada ugu badan ee u dhaxaysa labada dhinac | 150 mm |
| Masaafada ugu badan ee cuf-isjiidadka | 100 mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| Meelaynta 3-dhidibka |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga Hore, Wareegga Dib-u-rogidda, Kor u janjeersiga, Hoos u janjeersiga, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa booska alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore




