CR-40 hagaajinta Bolt-ka ee Tuubooyinka Alxanka
✧ Hordhac
1. Hal darawal iyo hal qof oo aan shaqaynayn ayaa la isku duubay.
2. Xakamaynta gacanta fog iyo kantaroolka lugta.
3. Hagaajinta Bolt ee maraakiibta dhexroorka kala duwan.
4. Xawaaraha aan la hagaajin karin ee qaybta la wado.
5. Xawaaraha wareegga ee akhrinta dijitaalka ah.
6. Qaybaha elektaroonigga ah ee heerka sare ah ee Schneider.
7.100% cusub oo ka timid soo-saaraha asalka ah
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | Rullaluistemka Alxanka CR-40 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 40 Tan |
| Soo raraya Capacity-Drive | Ugu badnaan 20 Tan |
| Awoodda Soo Gudbinta-Idler | Ugu badnaan 20 Tan |
| Cabbirka markabka | 500 ~ 4500mm |
| Hagaaji Jidka | Hagaajinta Bolt-ka |
| Awoodda Wareegga Matoorka | 2 * 1.5 KW |
| Xawaaraha Wareegga | 100-1000mm/daqiiqo |
| Xakamaynta xawaaraha | Darawalka soo noqnoqda ee isbeddelka leh |
| Giraangiraha duuban | Qalabka Birta ah |
| Cabbirka roogga | Ø500*200mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 15m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Shahaadada | CE |
✧ Astaan
1. Booska duubista ee la hagaajin karo aad ayuu waxtar ugu leeyahay hagaajinta duubayaasha u dhexeeya jirka ugu weyn si duubayaasha dhexroorkoodu kala duwan yahay loogu hagaajin karo duubayaasha isku midka ah iyada oo aan xitaa la iibsan duubista tuubo cabbir kale leh.
2. Falanqayn Cadaadis ah ayaa lagu sameeyay jirka adag si loo tijaabiyo awoodda culeyska ee qaabka uu culeyska tuubooyinka ku xiran yahay.
3. Rulabyada Polyurethane ayaa loo isticmaalayaa badeecadan sababtoo ah rulabyada polyurethane waa kuwo u adkaysta miisaanka waxayna ilaalin karaan dusha sare ee tuubooyinka in la xoqo inta la rogrogayo.
4. Habka biinka waxaa loo isticmaalaa in lagu dhejiyo duubayaasha polyurethane-ka qaab-dhismeedka ugu weyn.
5. Meesha la hagaajin karo waxaa loo isticmaalaa in lagu hagaajiyo dhererka Qaab-dhismeedka Adag iyadoo loo eegayo baahida iyo baahida loo qabo alxanka tuubada iyo heerka raaxada ee alxanka si uu u bixiyo xasillooni ugu badan.
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1.Wadida Frequency-ga ee Kala Duwan waxay ka timid nooca Danfoss / Schneider.
2. Matoorada wareega iyo tilring-ka waa nooca Invertek / ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
Dhammaan qaybaha dayactirka si fudud ayaa loogu beddeli karaa suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga hore, Wareegga dambe, janjeedhka kor u janjeedhka, janjeedhka hoos u janjeedhka, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ee ugu muhiimsan oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Waxaan sidoo kale ku darnaa hal badhan oo dheeraad ah oo joojinta degdegga ah oo ku yaal dhinaca jirka mashiinka, tani waxay hubin doontaa in shaqadu ay joojin karto mashiinka marka ugu horreysa marka shil dhaco.
5. Dhammaan nidaamkayaga xakamaynta oo leh oggolaanshaha CE suuqa Yurub.
✧ Mashruucyadii Hore










