Dejiyaha Qaadista Tuubada Haydarooliga 2Tan oo leh 3 Daan oo Chuck ah
✧ Hordhac
Qalabka alxanka ee loo yaqaan 'Hydrolic lift lift positioner' waa qalab gaar ah oo loo isticmaalo hawlgallada alxanka si loo meeleeyo loona wareejiyo tuubooyinka ama qaybaha shaqada ee dhululubada ah ee alxanka. Waxay ku daraysaa hababka kor u qaadista haydarooliga si loo qaado loona taageero tuubada, iyo sidoo kale awoodaha wareegga ee wareegga la xakameeyey inta lagu jiro habka alxanka.
Waa kuwan qaar ka mid ah sifooyinka muhiimka ah iyo astaamaha booska alxanka rogista tuubooyinka kor u qaada ee haydarooliga:
- Habka Qaadista Haydarooliga: Meel-dhiggu wuxuu ku qalabaysan yahay dhululubo haydarooliga ah ama godad haydarooliga ah oo bixiya xoogga qaadista si kor loogu qaado loona taageero tuubada. Nidaamka haydarooliga wuxuu u oggolaanayaa xakamaynta saxda ah iyo hagaajinta dhererka tuubada.
- Nidaamka Xidhitaanka Tuubooyinka: Qalabka booska waxaa badanaa ku jira nidaam isku xidha oo si ammaan ah u haya tuubada inta lagu jiro alxanka. Tani waxay hubisaa xasilloonida waxayna ka hortagtaa dhaqdhaqaaqa ama simbiriirixan inta lagu jiro habka wareegga.
- Awoodda Wareegga: Boosteejada waxay u oggolaanaysaa wareegga la xakameeyey ee tuubada, taasoo si fudud u heli karta boosaska iyo xaglaha kala duwan ee alxanka. Xawaaraha wareegga iyo jihada waa la hagaajin karaa iyadoo lagu saleynayo shuruudaha alxanka.
- Meelaynta La Hagaajin Karo: Meelaynta badanaa waxay leedahay astaamo la hagaajin karo sida janjeedhka, dhererka, iyo isku-dubaridka dhidibka wareegga. Hagaajintani waxay suurtogal ka dhigaysaa meelaynta saxda ah ee tuubada, taasoo hubinaysa marin u helidda ugu wanaagsan ee alxanka dhinacyada oo dhan.
- Nidaamka Xakamaynta: Meel-dhiguhu wuxuu yeelan karaa nidaam xakamayn oo u oggolaanaya hawl-wadeennada inay hagaajiyaan kor u qaadista haydarooliga, xawaaraha wareegga, iyo xuduudaha kale. Tani waxay bixisaa xakamayn sax ah oo ku saabsan habka alxanka.
Meelaha alxanka rogista tuubooyinka ee qaada biyaha ee loo yaqaan 'hydraulic lift welded positions' waxaa badanaa loo isticmaalaa warshadaha sida saliidda iyo gaaska, dhismaha dhuumaha, iyo wax soo saarka. Waxaa si gaar ah loogu talagalay alxanka tuubooyinka dhexroorka weyn ama shaqooyinka dhululubada ah, sida dhuumaha, weelasha cadaadiska, iyo haamaha kaydinta.
Meelahan lagu dhejiyo waxay hagaajiyaan hufnaanta iyo badbaadada hawlgallada alxanka iyagoo bixinaya taageero deggan, wareeg la xakameeyey, iyo marin u helid fudud dhammaan dhinacyada shaqada. Habka kor u qaadista haydarooliga wuxuu suurtogaliyaa meelaynta saxda ah iyo hagaajinta dhererka, halka awoodda wareeggu ay u oggolaanayso alxanayaasha inay gaaraan alxanno tayo sare leh oo joogto ah.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | EHVPE-20 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 2000kg |
| Dhexroorka Miiska | 1000 mm |
| Habka kor u qaadista | Dhululubo Haydarooliga ah |
| Silinda kor u qaadista | Hal dhululubo |
| Lug dhexaadka kor u qaadista | 600~1470 mm |
| Habka wareegga | Matoor 1.5 KW |
| Jidka janjeedhka | Silsiladda Haydarooliga |
| Dhululubo janjeersan | Hal dhululubo |
| Xagasha janjeedhka | 0~90° |
| Habka xakamaynta | Xakamaynta gacanta ee fog |
| Beddelka Cagta | Haa |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Caadiyan booska alxanka oo leh sanduuqa xakamaynta gacanta iyo badhanka cagta.
2. Hal sanduuq oo gacan ah, shaqaaluhu wuxuu xakameyn karaa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, iyo sidoo kale wuxuu yeelan karaa bandhigga xawaaraha wareegga iyo nalalka korontada.
3. Dhammaan armaajooyinka korontada ee alxanka ee ay samaysay Weldsuccess Ltd lafteeda. Qaybaha ugu muhiimsan ee korontada dhammaantood waxay ka yimaadeen Schneider.
4. Mararka qaarkood waxaan sameynay booska alxanka iyadoo la adeegsanayo qalabka xakamaynta PLC iyo qalabka gearbox-ka RV, kuwaas oo sidoo kale lala shaqeyn karo robot-ka.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa wareegayaasha alxanka laga soo bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore










