VPE-1 Boostada Alxanka
✧ Hordhac
1. Qalabka alxanka ee 2-axis ee caadiga ah ee loo yaqaan 'gear thread positioner' waa xal aasaasi ah oo loogu talagalay qaloocinta iyo wareegga qaybaha shaqada.
2. Miiska shaqada waa la rogi karaa (360°) ama waa la janjeerin karaa (0 - 90°) taasoo u oggolaanaysa in shaqada lagu tolo booska ugu fiican, xawaaraha wareegga matoorka ahna waa xakamaynta VFD.
3. Inta lagu jiro alxanka, waxaan sidoo kale hagaajin karnaa xawaaraha wareegga iyadoo loo eegayo baahiyadayada. Xawaaraha wareegga wuxuu noqon doonaa bandhig dijitaal ah oo ku yaal sanduuqa kontoroolka gacanta ee fog.
4. Sida laga soo xigtay farqiga dhexroorka biibiile, waxa kale oo ay ku rakibi kartaa 3 daanka chucks si ay u qabtaan biibiile.
5. Qalabka booska dhererka go'an, miiska wareegga toosan, qalabka hagaajinta dhererka 3-dhidib ee gacanta ama haydarooliga dhammaantood waxaa laga heli karaa Weldsuccess Ltd.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | VPE-1 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 1000kg |
| Dhexroorka Miiska | 1000 mm |
| Matoorka wareegga | 0.75 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.05-0.5 rpm |
| Matoorka janjeersiga | 1.1 kw |
| Xawaaraha janjeedhka | 0.67 rpm |
| Xagasha janjeedhka | 0~90°/ 0~120°°°° |
| Masaafada ugu badan ee u dhaxaysa labada dhinac | 150 mm |
| Masaafada ugu badan ee cuf-isjiidadka | 100 mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga Hore, Wareegga Dib-u-rogidda, Kor u janjeersiga, Hoos u janjeersiga, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa booska alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore



