160T Alxanka Roller-ka Tuubooyinka Caadiga ah oo leh PU oo leh hagaajin Bolt ah
✧ Hordhac
1.160 Tan oo ah wareegyada alxanka awoodda culeyska oo ay ku jiraan hal cutub oo wadista ah iyo hal cutub oo aan shaqaynayn.
2. Caadi ahaan waxaan isticmaalnaa giraangiraha PU ee dhexroorka 500mm iyo ballaca 400mm, giraangiraha wax lagu duubo ee birta ah ayaa diyaar u ah in la habeeyo.
3. Iyada oo leh matoorada isbeddelka soo noqnoqda ee 2 * 4kw, waxay hubin doontaa in wareegga uu noqdo mid deggan.
4. Haddii weelasha ay leeyihiin cillado, waxaan isticmaali doonnaa matoorka biriiga si aan u kordhinno wareegga wareegga.
5. Heerka 160 Ton ee alxanka wareega oo leh dhexroorka maraakiibta 5000mm awood, waxaan sidoo kale u habeyn karnaa cabbir weyn sida waafaqsan codsiga isticmaalaha ugu dambeeya.
6. Taayirada safarka ee ku salaysan saldhig go'an, iyo khadadka koritaanka ee ku habboon dhammaantood waxaa laga heli karaa Weldsuccess Ltd.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | Rullaluistemaadka Alxanka CR-160 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 160 Tan |
| Soo raraya Capacity-Drive | Ugu badnaan 80 Tan |
| Awoodda Soo Gudbinta-Idler | Ugu badnaan 80 Tan |
| Cabbirka markabka | 800~5000mm |
| Hagaaji Jidka | Hagaajinta Bolt-ka |
| Awoodda Wareegga Matoorka | 2*4 KW |
| Xawaaraha Wareegga | 100-1000mm/daqiiqo |
| Xakamaynta xawaaraha | Darawalka soo noqnoqda ee isbeddelka leh |
| Giraangiraha duuban | Qalabka Birta ah |
| Cabbirka roogga | Ø500*600mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 15m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Shahaadada | CE |
✧ Astaan
1. Badeecada alxanka biibiile waxay leedahay taxane kala duwan, tusaale ahaan, is-waafajinta, la hagaajin karo, gaariga, u janjeersiga iyo noocyada ka hortagga socodka.
2. Taxanaha caadiga ah ee duubista alxanka biibiile wuxuu awoodaa inuu qaato dhexroor kala duwan oo shaqo ah, isagoo hagaajinaya masaafada dhexe ee duubayaasha, iyada oo loo marayo godadka boolal ee la keydiyay ama boolal rasaas ah.
3. Waxay ku xiran tahay codsiyo kala duwan, dusha sare ee duubku waxay leedahay saddex nooc, giraangiraha PU/BIRTA/BIRTA.
4. Rulabyada alxanka biibiile waxaa inta badan loo isticmaalaa Alxanka biibiile, rinjiyeynta taangiga, rinjiyeynta duubista iyo ururinta duubista taangiga ee qolofka duubista dhululubada.
5. Mashiinka duubista tuubada ayaa si wadajir ah u xakameyn kara qalab kale.
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1.Wadida Frequency-ga ee Kala Duwan waxay ka timid nooca Danfoss / Schneider.
2. Matoorada wareega iyo tilring-ka waa nooca Invertek / ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
Dhammaan qaybaha dayactirka si fudud ayaa loogu beddeli karaa suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga hore, Wareegga dambe, janjeedhka kor u janjeedhka, janjeedhka hoos u janjeedhka, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ee ugu muhiimsan oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Waxaan sidoo kale ku darnaa hal badhan oo dheeraad ah oo joojinta degdegga ah oo ku yaal dhinaca jirka mashiinka, tani waxay hubin doontaa in shaqadu ay joojin karto mashiinka marka ugu horreysa marka shil dhaco.
5. Dhammaan nidaamkayaga xakamaynta oo leh oggolaanshaha CE suuqa Yurub.
✧ Mashruucyadii Hore











