10 Tan oo ah Duubabka Alxanka ee Biyo-xidheenka ah oo Is-waafajinaya 2800 Mm oo loogu talagalay Dabaysha
✧ Hordhac
1. Kala duwanaanshaha dhexroorka weelku wuxuu ku jiraa 320-2800 mm.
2.Hal set oo ku shaqeeya / Hal set oo aan shaqayn karin / Nidaamka xakamaynta korontada.
3. Macaamiishu waxay u habeyn karaan 10 tan oo is-waafajinaya wareegayaasha alxanka si waafaqsan qeexitaankooda.
4.10 tan oo ah wareegtada alxanka ee is-hagaajinaysa waxaa lagu xakameyn karaa sanduuqa gacanta iyo baydalka cagta.
5. Giraangiraha caagga ah ama giraangiraha birta ah ka dib dayactirkaaga
6. Is-waafajinta alxanka rotator-ka waa mid fudud in la shaqeeyo.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | Rullaluistemka Alxanka SAR -10 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 10 tan |
| Soo raraya Capacity-Drive | Ugu badnaan 5 tan |
| Awoodda Soo Gudbinta-Idler | Ugu badnaan 5 tan |
| Cabbirka markabka | 320 ~ 2800mm |
| Hagaaji Jidka | Rullaluistem is-hagaajin ah |
| Awoodda Wareegga Matoorka | 1.1 KW |
| Xawaaraha Wareegga | 100-1000mm/daqiiqo Shaashad Dijitaal ah |
| Cabbirka roogga | Ø300*150mm |
| Xakamaynta xawaaraha | Darawalka soo noqnoqda ee isbeddelka leh |
| Giraangiraha duuban | Birta lagu dahaadhay nooca PU |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo 8m ah oo badhan lug ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal Sano |
| Xulashooyinka | Awood dhexroor weyn |
| Iyada oo saldhig u ah giraangiraha safarka ee matoorka leh | |
| Sanduuqa xakamaynta gacanta ee bilaa-waayirka ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Hore, Dib-u-celinta, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee Wireless-ka ah ayaa diyaar ah haddii loo baahdo.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa wareegayaasha alxanka laga soo bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore







