200 Tan oo ah isku-xidhka tuubooyinka alxanka ee 200 Tan oo leh giraangiraha PU
✧ Hordhac
1. Xirmooyinka alxanka ee aan ku duubno hal qayb oo bir ah iyo hal qayb oo bir ah oo bir ah oo isku wada jira oo iib ah.
2. Xakamaynta gacanta fog, xakamaynta gacanta raadiyaha iyo xakamaynta baydalka cagta dhammaantood waa la heli karaa.
3. Qaybaha elektaroonigga ah ee heerka sare ah ee Schneider si loo hubiyo in muddo dheer la isticmaalo nolosha.
4. Xawaaraha wareegga wadista ee haamahayaga ee lagu hagaajinayo taangiga ayaa ku jira akhrinta dijitaalka ah.
5.100% cusub oo ka timid soo-saare asal ah – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Haddii dhererka tuubadaada hal-halka ah ay ka badan tahay 8 mitir, waxaan kugula talineynaa inaad doorato hal roller oo wadista ah iyo laba roller oo aan shaqaynayn si aad u taageerto.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | SAR - 200 Rullaluistemadka Alxanka |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 200 tan |
| Soo raraya Capacity-Drive | 100 tan ugu badnaan |
| Awoodda Soo Gudbinta-Idler | 100 tan ugu badnaan |
| Cabbirka markabka | 1500 ~ 8000mm |
| Hagaaji Jidka | Rullaluistem is-hagaajin ah |
| Awoodda Wareegga Matoorka | 7.5 KW |
| Xawaaraha Wareegga | 100-1000mm/daqiiqo Shaashad Dijitaal ah |
| Cabbirka roogga | Ø500 * 280mm |
| Xakamaynta xawaaraha | Darawalka soo noqnoqda ee isbeddelka leh |
| Giraangiraha duuban | Birta lagu dahaadhay nooca PU |
| Nidaamka xakamaynta | Sanduuqa kontoroolka gacanta ee fog iyo badhanka baydalka cagta |
| Midab | RAL3003 CASAAN & 9005 MADOW / La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Xulashooyinka | Awood dhexroor weyn |
| Iyada oo saldhig u ah giraangiraha safarka ee matoorka leh | |
| Sanduuqa xakamaynta gacanta ee bilaa-waayirka ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Hore, Dib-u-celinta, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee Wireless-ka ah ayaa diyaar ah haddii loo baahdo.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa wareegayaasha alxanka laga soo bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore











