Rotator-ka Alxanka ee Haydarooliga 60 T ee loogu talagalay Dabaysha
✧ Hordhac
1. Wareegayaasha alxanka haydarooliga ayaa ku hagaajiya dhululubo saliid ah si loogu wada alxamo tuubooyin keli ah.
2. Ku rakib wareegga alxanka oo leh nidaamka jacking kor / hoos iyadoo la adeegsanayo kontoroolka gacanta ee bilaa-waayirka ah inta lagu jiro alxanka dabada.
3. Wareegayaasha alxanka ee toosan ee hagaajiya ku habboonaanta ayaa sidoo kale loo heli karaa alxanka dabada.
4. Ku rakib wareegayaasha alxanka nidaamka jacking-ka ee haydarooliga laakiin kaliya rogista aan la isticmaalin.
5. Iyadoo la isticmaalayo isku-dubaridka alxanka is-hagaajinta ama wareegayaasha alxanka caadiga ah.
6. Rooder-ka alxanka haydarooliga oo leh nidaamka jacking, ku rakib rogoter-yada alxanka oo leh kontoroolka gacanta ee wireless-ka ah.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | Rullaluistemka Alxanka FT-60 |
| Awoodda Xamuulka | 30 tan ugu badnaan*2 |
| Hagaaji Jidka | Hagaajinta Bolt-ka |
| Hagaajinta haydarooliga | Kor/Hoos |
| Dhexroorka Markabka | 500 ~ 4500mm |
| Awoodda Matoorka | 2 * 3kw |
| Jidka safarka | Safarka gacanta oo leh quful |
| Giraangiraha duuban | PU |
| Cabbirka roogga | Ø400*200mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Sanduuqa gacanta ee wireless-ka ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Shahaadada | CE |
✧ Astaan
1. Labada qayboodba waxay leeyihiin awood hagaajin oo dhinacyo badan leh oo bilaash ah.
2. Shaqada hagaajinta ayaa aad u dabacsan waxayna si fiican u dabooli kartaa noocyada kala duwan ee xaaladda tolmada alxanka.
3. Taayirada V-ga ee haydarooliga ah waxay sahlaysaa dhaqdhaqaaqa dhidibka ee munaaradda.
4. Waxay si weyn u horumarin kartaa hufnaanta shaqada ee dhumucda derbiga khafiifka ah iyo wax soo saarka dhexroorka tuubooyinka waaweyn.
5. Hydraulic Fit Up Rotator wuxuu ka kooban yahay rotator 3D ah oo la hagaajin karo, saldhig shaqo oo haydarooli ah oo leh xakameyn wax ku ool ah.
6. Saldhigga rotator-ka waxaa laga sameeyay saxan la alxamay, oo leh xoog sare si loo hubiyo in uusan qaloocsanayn muddo dheer.
7. Saldhigga Rotator & caajisku waa hab ku dhex jira si loo hubiyo wareegga saxda ah ee roller-ka.
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1.Wadida Frequency-ga ee Kala Duwan waxay ka timid nooca Danfoss / Schneider.
2. Matoorada wareega iyo tilring-ka waa nooca Invertek / ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
Dhammaan qaybaha dayactirka si fudud ayaa loogu beddeli karaa suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga hore, Wareegga dambe, janjeedhka kor u janjeedhka, janjeedhka hoos u janjeedhka, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ee ugu muhiimsan oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Waxaan sidoo kale ku darnaa hal badhan oo dheeraad ah oo joojinta degdegga ah oo ku yaal dhinaca jirka mashiinka, tani waxay hubin doontaa in shaqadu ay joojin karto mashiinka marka ugu horreysa marka shil dhaco.
5. Dhammaan nidaamkayaga xakamaynta oo leh oggolaanshaha CE suuqa Yurub.
✧ Mashruucyadii Hore










