Rotator-ka Alxanka ee Caadiga ah ee Haydarooliga ee Ku Habboon 100T ee loogu talagalay Alxanka Butt-ka ee Tuubada
✧ Hordhac
1. Qalabka Wareegga Alxanka ee Fit Up waa nooc ka mid ah farsamada alxanka wareega, kaas oo loo isticmaalo qalabka wareega alxanka ee fit-up iyo qalabka alxanka wareega.
2. Waxaa lagu soo bandhigay hagaajin bool ah, taasoo ka dhigaysa mid ku habboon alxanka dabada biibiile.
3. Awoodda ugu badan waxay gaari kartaa ilaa 40T, waxaana ku qalabaysan sanduuqa kontoroolka wireless/remote, taasoo ka dhigaysa mid aad u fudud in la shaqeeyo.
4. Rotator-kan Fit Up Alxanka waxaa loogu talagalay habka alxanka saxda ah, way fududahay in la shaqeeyo waxaana si sax ah loogu hagaajin karaa shuruudaha alxanka kala duwan.
5. Waxay leedahay saxnaan iyo xasillooni sare, iyo sidoo kale waxqabad alxan oo aad u fiican. Waxa kale oo ku qalabaysan qalab badbaado si loo hubiyo badbaadada habka alxanka.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | Rullaluistemka Alxanka FT-100 |
| Awoodda Xamuulka | 50 tan ugu badnaan*2 |
| Hagaaji Jidka | Hagaajinta Bolt-ka |
| Hagaajinta haydarooliga | Kor/Hoos |
| Dhexroorka Markabka | 800~5000mm |
| Awoodda Matoorka | 2 * 2.22kw |
| Jidka safarka | Safarka gacanta oo leh quful |
| Giraangiraha duuban | PU |
| Cabbirka roogga | Ø500*300mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Sanduuqa gacanta ee wireless-ka ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
✧ Astaan
1. Labada qayboodba waxay leeyihiin awood hagaajin badan oo bilaash ah
2. Shaqada hagaajinta ayaa aad u dabacsan waxayna si fiican u dabooli kartaa noocyada kala duwan ee xaaladda tolmada alxanka
3. Taayirada V-ga ee haydarooliga ah waxay sahlaysaa dhaqdhaqaaqa dhidibka ee munaaradda
4. Waxay si weyn u horumarin kartaa hufnaanta shaqada ee dhumucda derbiga khafiifka ah iyo wax soo saarka dhexroorka tuubooyinka waaweyn
5. Hydraulic Fit Up Rotator wuxuu ka kooban yahay rotator 3D ah oo la hagaajin karo, saldhig shaqo oo haydarooli ah oo leh xakamayn wax ku ool ah
6. Saldhigga rotator-ka waxaa laga sameeyay saxan la alxamay, oo leh xoog sare si loo hubiyo in uusan qaloocsanayn muddo dheer.
7. Saldhigga Rotator & caajisku waa hab ku dhex jira si loo hubiyo wareegga saxda ah ee roller-ka
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1.Wadida Frequency-ga ee Kala Duwan waxay ka timid nooca Danfoss / Schneider.
2. Matoorada wareega iyo tilring-ka waa nooca Invertek / ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
Dhammaan qaybaha dayactirka si fudud ayaa loogu beddeli karaa suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga hore, Wareegga dambe, janjeedhka kor u janjeedhka, janjeedhka hoos u janjeedhka, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ee ugu muhiimsan oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Waxaan sidoo kale ku darnaa hal badhan oo dheeraad ah oo joojinta degdegga ah oo ku yaal dhinaca jirka mashiinka, tani waxay hubin doontaa in shaqadu ay joojin karto mashiinka marka ugu horreysa marka shil dhaco.
5. Dhammaan nidaamkayaga xakamaynta oo leh oggolaanshaha CE suuqa Yurub.
✧ Mashruucyadii Hore











