300T Duubabka Alxanka ee Dusha Sare leh ee Rotator-ka oo leh Hagaajinta Bolt-ka
✧ Hordhac
1. Rooter-ka caadiga ah wuxuu ka kooban yahay hal cutub oo rogator wadista ah oo leh matoor, hal cutub oo rogasho la'aan ah, saldhig bir ah, iyo nidaamka xakamaynta korantada.
2. Dhammaan cutubka wadista iyo kuwa aan shaqaynayn oo leh giraangiraha PU, waxay hubin doontaa in muddo dheer la isticmaalo.
3. Giraangiraha wax lagu duubo ee birta ah ayaa diyaar u ah codsi gaar ah.
4. Dhammaan giraangiraha PU ama giraangiraha birta ah waxaa lagu hagaajin doonaa boolal heerka 12.9 ah iyadoo lagu saleynayo.
5. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh shaqooyinka leexashada hore, leexashada gadaal, bandhigga xawaaraha leexashada, hakinta, joojinta E iyo dib u dejinta.
6. Qalabkan alxanka ee culus, waxaan sidoo kale ku siineynaa sanduuqa xakamaynta gacanta ee wireless-ka ah ee qaataha calaamadda masaafada 30m.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | Rullaluistemaadka Alxanka CR-300 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 300 Tan |
| Soo raraya Capacity-Drive | Ugu badnaan 150 Tan |
| Awoodda Soo Gudbinta-Idler | Ugu badnaan 150 Tan |
| Cabbirka markabka | 1000 ~ 6000mm |
| Hagaaji Jidka | Hagaajinta Bolt-ka |
| Awoodda Wareegga Matoorka | 2 * 5.5 KW |
| Xawaaraha Wareegga | 100-1000mm/daqiiqo |
| Xakamaynta xawaaraha | Darawalka soo noqnoqda ee isbeddelka leh |
| Giraangiraha duuban | Qalabka Birta ah |
| Cabbirka roogga | Ø700*300mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 15m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Shahaadada | CE |
✧ Astaan
1. Badeecada alxanka biibiile waxay leedahay taxane kala duwan, tusaale ahaan, is-waafajinta, la hagaajin karo, gaariga, u janjeersiga iyo noocyada ka hortagga socodka.
2. Taxanaha caadiga ah ee duubista alxanka biibiile wuxuu awoodaa inuu qaato dhexroor kala duwan oo shaqo ah, isagoo hagaajinaya masaafada dhexe ee duubayaasha, iyada oo loo marayo godadka boolal ee la keydiyay ama boolal rasaas ah.
3. Waxay ku xiran tahay codsiyo kala duwan, dusha sare ee duubku waxay leedahay saddex nooc, giraangiraha PU/BIRTA/BIRTA.
4. Rulabyada alxanka biibiile waxaa inta badan loo isticmaalaa Alxanka biibiile, rinjiyeynta taangiga, rinjiyeynta duubista iyo ururinta duubista taangiga ee qolofka duubista dhululubada.
5. Mashiinka duubista tuubada ayaa si wadajir ah u xakameyn kara qalab kale.
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1.Wadida Frequency-ga ee Kala Duwan waxay ka timid nooca Danfoss / Schneider.
2. Matoorada wareega iyo tilring-ka waa nooca Invertek / ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
Dhammaan qaybaha dayactirka si fudud ayaa loogu beddeli karaa suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga hore, Wareegga dambe, janjeedhka kor u janjeedhka, janjeedhka hoos u janjeedhka, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ee ugu muhiimsan oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Waxaan sidoo kale ku darnaa hal badhan oo dheeraad ah oo joojinta degdegga ah oo ku yaal dhinaca jirka mashiinka, tani waxay hubin doontaa in shaqadu ay joojin karto mashiinka marka ugu horreysa marka shil dhaco.
5. Dhammaan nidaamkayaga xakamaynta oo leh oggolaanshaha CE suuqa Yurub.
✧ Mashruucyadii Hore











