Tiirka Alxanka LHC 2020 iyo Kala-saareyaasha Kor u kaca ee Maraakiibta Cadaadiska
✧ Hordhac
1. Albaabka alxanka waxaa si weyn loogu isticmaalaa munaaradda dabaysha, weelasha cadaadiska iyo taangiyada alxanka tolmada ee dibadda iyo gudaha ama alxanka wareegsan. Waxaa loo isticmaali doonaa alxanka otomaatiga ah marka lala isticmaalayo nidaamka wareegayaasha alxanka.
2. Isticmaalka isku-dhafka alxanka ayaa noqon doona mid aad u fudud in la alxamo flanges-ka sidoo kale.
3. Sida ku cad dhererka qaybaha shaqada, waxaan sidoo kale ka dhignaa tiirka kor u kaca iyadoo la adeegsanayo taayirro socdaalaya. Markaa waxaa sidoo kale loo heli karaa alxanka tolmada dheer ee dhererka.
4. Marka laga hadlayo kor u kaca tiirka alxanka, waxaan sidoo kale ku rakibi karnaa isha korontada MIG, isha korontada SAW iyo isha korontada ee AC/DC.
5. Nidaamka kor u qaadista tiirka alxanka ayaa kor u qaadaya silsilad isku xiran oo laba jibbaaran. Waxa kale oo uu leeyahay nidaam ka hortagga dhicitaanka si loo hubiyo badbaadada isticmaalka xitaa silsiladda oo jabtay.
6. Mashiinka soo kabashada Flux, kormeeraha kamarada alxanka iyo tilmaamaha laser-ka dhammaantood waa la heli karaa si loo xaqiijiyo alxanka otomaatiga ah. Waxaad noo soo diri kartaa emayl si aad u hesho muuqaalka shaqada.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | MD 2020 C&B |
| Awoodda rarka dhammaadka sare | 250kg |
| Safarka kor u kaca toosan | 2000 mm |
| Xawaaraha kor u kaca toosan | 1000 mm/daqiiqo |
| Safarka kor u kaca ee toosan | 2000 mm |
| Xawaaraha boonka toosan | 120-1200 mm/daqiiqo VFD |
| Boom end cross slide | Matoor 100*100 mm ah |
| Wareeg | ±180° Buug-gacmeed leh quful |
| Jidka safarka | Safarka mootada leh |
| Xawaaraha safarka | 2000 mm/daqiiqo |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Xakamaynta fog fiilo 10m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | 1 Sano |
| Ikhtiyaarada-1 | Tilmaamaha laysarka |
| Xulashooyinka -2 | Kormeeraha kamarada |
| Xulashooyinka-3 | Mashiinka soo kabashada qulqulka |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in tiirka alxanka uu kor u kaco waqti dheer iyadoo la isticmaalayo cimri dheer. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaalaha ugu dambeeya ayaa sidoo kale si fudud ugu beddeli kara qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh kor u kaca / hoos u bood, kor u kaca hore / gadaal / Isgoysyo iskutallaab ah si aad u hagaajiso tooshka alxanka kor ugu hoos bidix midig, quudinta fiilooyinka, gadaal silig, Nalalka Korontada iyo E-stop.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Waxaan sidoo kale ku dari karnaa wareegga alxanka ama booska alxanka boomka tiirka si loo gaaro alxanka otomaatiga ah.
✧ Mashruucyadii Hore
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa kor u kaca tiirka alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.











