Booska Alxanka Tuubada ee 10 Tan ee Shaqada Culus leh oo Si Toos ah Loogu Soo Bandhigay Xakamaynta Xawaaraha Dijital ah
✧ Hordhac
1. Meelaynta alxanka xusulka waxay inta badan ka kooban tahay cutubka miiska shaqada iyo cutubka janjeedha iyo nidaamka xakamaynta korantada.
2. Iyada oo matoorku u janjeero oo wareegayo, booska alxanka xusulka ayaa ka dhigi kara shaqada booska shaqada ee ugu habboon.
3. Wareegga miiska shaqada waxaa lagu xakameeyaa beddelka soo noqnoqoshada aan tallaabo lahayn si loo gaaro xawaaraha alxanka ugu fiican.
4. Isticmaalka sanduuqa kontoroolka fog si loo xaqiijiyo hawlgalka fog ee miiska shaqada, sidoo kale wuxuu ku xidhmi karaa mashiinnada hawlgalka si loo xaqiijiyo hawlgalka isku xirka.
5. Dhinac u dhig interface-ka si loo xaqiijiyo shaqada isku xirka ee manipulator-ka iyo mashiinka alxanka otomaatiga ah ee laalaada si loo gaaro xarun alxanka otomaatiga ah.
6. Warshadaha codsiga oo ay ku jiraan weelka cadaadiska, birta, korontada, warshadaha kiimikada, qaab-dhismeedka farsamada iyo birta.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | AHVPE-10 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 10000kg |
| Dhexroorka Miiska | 2000 mm |
| Hagaajinta dhererka bartamaha | Buug-gacmeedka oo leh bool / Haydarooliga |
| Matoorka wareegga | 3 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.05-0.5 rpm |
| Matoorka janjeersiga | 4 kw |
| Xawaaraha janjeedhka | 0.14rpm |
| Xagasha janjeedhka | 0~90°/ 0~120°°°° |
| Masaafada ugu badan ee u dhaxaysa labada dhinac | 200 mm |
| Masaafada ugu badan ee cuf-isjiidadka | 400 mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | 1 sano |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Caadiyan booska alxanka oo leh sanduuqa xakamaynta gacanta iyo badhanka cagta.
2. Hal sanduuq oo gacan ah, shaqaaluhu wuxuu xakameyn karaa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, iyo sidoo kale wuxuu yeelan karaa bandhigga xawaaraha wareegga iyo nalalka korontada.
3. Dhammaan armaajooyinka korontada ee alxanka ee ay samaysay Weldsuccess Ltd lafteeda. Qaybaha ugu muhiimsan ee korontada dhammaantood waxay ka yimaadeen Schneider.
4. Mararka qaarkood waxaan sameynay booska alxanka iyadoo la adeegsanayo qalabka xakamaynta PLC iyo qalabka gearbox-ka RV, kuwaas oo sidoo kale lala shaqeyn karo robot-ka.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa wareegayaasha alxanka laga soo bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore










