Tuubada Haydarooliga Alxanka Meelaynta Culus oo leh Dhexroorka Miiska 1000mm
✧ Hordhac
1. Mashiinkan waxaa loo isticmaalaa in lagu fududeeyo alxanka, lagu sameeyo mashiinka alxanka, laguna farsameeyo alxanka
2. Meel-dhiguhu wuxuu u janjeeri karaa 0 ilaa 120°, isagoo VFD ku wareejinaya 360°.
3. Heerka danabku waa 380V-3PH-50HZ, laakiin waxaan samayn karnaa 110-575V sida aad u baahan tahay.
4. Waxay ka dhigaysaa shaqada mid ku habboon alxanka.
5. Waxay caddeysaa tayada alxanka waxayna yareysaa shaqada alxanka waxayna wanaajisaa wax soo saarka.
6. Meelaynta qalabka janjeera ee korontada ku shaqeeya oo leh algle 0-90° janjeedha
7. Sanduuqa xakamaynta gacanta fog iyo kantaroolka baydalka cagta.
8. Xawaaraha aan la hagaajin karin ee wareegga miiska
9. 100% cusub oo ka yimid soo-saare asal ah
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | AHVPE-20 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 2000kg |
| Dhexroorka Miiska | 1000 mm |
| Habka kor u qaadista | Dhululubo Haydarooliga ah |
| Silinda kor u qaadista | Hal dhululubo |
| Lug dhexaadka kor u qaadista | 600~1470 mm |
| Habka wareegga | Matoor 1.5 KW |
| Jidka janjeedhka | Silsiladda Haydarooliga |
| Dhululubo janjeersan | Hal dhululubo |
| Xagasha janjeedhka | 0~90° |
| Habka xakamaynta | Xakamaynta gacanta ee fog |
| Beddelka Cagta | Haa |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Midab | La habeeyey |
| Dammaanad | Hal sano |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Caadiyan booska alxanka oo leh sanduuqa xakamaynta gacanta iyo badhanka cagta.
2. Hal sanduuq oo gacan ah, shaqaaluhu wuxuu xakameyn karaa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, iyo sidoo kale wuxuu yeelan karaa bandhigga xawaaraha wareegga iyo nalalka korontada.
3. Dhammaan armaajooyinka korontada ee alxanka ee ay samaysay Weldsuccess Ltd lafteeda. Qaybaha ugu muhiimsan ee korontada dhammaantood waxay ka yimaadeen Schneider.
4. Mararka qaarkood waxaan sameynay booska alxanka iyadoo la adeegsanayo qalabka xakamaynta PLC iyo qalabka gearbox-ka RV, kuwaas oo sidoo kale lala shaqeyn karo robot-ka.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa wareegayaasha alxanka laga soo bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore











