VPE-0.3 Jiijiinta Buugga 0-90 Meelaynta alxanka
✧ Hordhac
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | VPE-0.3 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 300kg |
| Dhexroorka Miiska | 600 mm |
| Matoorka wareegga | 0.37 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.3-3 rpm |
| Matoorka janjeersiga | Buug-gacmeed |
| Xawaaraha janjeedhka | Buug-gacmeed |
| Xagasha janjeedhka | 0~90° |
| Masaafada ugu badan ee u dhaxaysa labada dhinac | 50 mm |
| Masaafada ugu badan ee cuf-isjiidadka | 50 mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga Hore, Wareegga Dib-u-rogidda, Kor u janjeersiga, Hoos u janjeersiga, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa booska alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Maxaad Noo Dooranaysaa
Tan iyo 2006, waxaan ansixinay nidaamka maaraynta tayada ISO 9001: 2015, waxaan xakameynaa tayada laga bilaabo taarikada birta ee asalka ah. Marka kooxdayada iibka ay u gudbiyaan dalabka kooxda wax soo saarka, isla markaana waxay dalban doonaan kormeerka tayada laga bilaabo saxanka birta asalka ah ilaa horumarka badeecadaha kama dambaysta ah. Tani waxay hubin doontaa in badeecadeennu ay buuxiyaan shuruudaha macaamiisha.
Isla mar ahaantaana, dhammaan alaabadayadu waxay heleen oggolaanshaha CE laga bilaabo 2012, si aan si xor ah ugu dhoofin karno suuqa Yurub.
✧ Mashruucyadii Hore




