Meel-dhigaha Kaydka Dabada Madaxa ee Shaqada Qoryaha Dheer
✧ Hordhac
1. Alxanka dabada ee madaxa waa xal aasaasi ah oo loogu talagalay wareegga qaybaha shaqada.
2. Miiska shaqada waa la wareejin karaa (360°) taasoo u oggolaanaysa in shaqada lagu tolo booska ugu fiican, xawaaraha wareegga matoorkuna waa xakamaynta VFD.
3. Inta lagu jiro alxanka, waxaan sidoo kale hagaajin karnaa xawaaraha wareegga iyadoo loo eegayo baahiyadayada. Xawaaraha wareegga wuxuu noqon doonaa bandhig dijitaal ah oo ku yaal sanduuqa kontoroolka gacanta ee fog.
4. Sida laga soo xigtay farqiga dhexroorka biibiile, waxa kale oo ay ku rakibi kartaa 3 daanka chucks si ay u qabtaan biibiile.
5. Qalabka booska dhererka go'an, miiska wareegga toosan, qalabka hagaajinta dhererka 3-dhidib ee gacanta ama haydarooliga dhammaantood waxaa laga heli karaa Weldsuccess Ltd.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | STWB-06 ilaa STWB-500 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T |
| Dhexroorka Miiska | 1000 mm ~ 2000mm |
| Matoorka wareegga | 0.75 kw ~ 11 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Meel-haynta madaxa toosan |
| 2 dhidib oo alxanka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga Hore, Dib-u-rogidda Wareegga, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
✧ Maxaad Noo Dooranaysaa
Shirkadda Weldsuccess waxay bixinaysay boosas tayo sare leh oo alxanka ah, duubista alxanka maraakiibta, rogista alxanka munaaradda dabaysha, duubista tuubooyinka iyo taangiga, kor u kaca tiirka alxanka, maareeyaha alxanka iyo mashiinka jarista CNC ee warshadaha alxanka caalamiga ah, jarista iyo farsamaynta tobanaan sano. Waxaan habayn karnaa adeegga.
Dhammaan qalabka Weldsuccess CE/UL waxay shahaado ka haystaan gudaha xarunteena ISO9001: 2015 (shahaadooyinka UL/CSA waa la heli karaa haddii la codsado).
Iyada oo leh waax injineernimo oo dhammaystiran oo ay ku jiraan injineero farsamo oo kala duwan, farsamoyaqaanno CAD ah, kontaroolo & injineero barnaamij kombiyuutar.
✧ Mashruucyadii Hore
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa booska alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.








