Miiska alxanka ee rogista
✧ Hordhac
1. Boostada alxanka toosan waa xal aasaasi ah oo loogu talagalay wareegga qaybaha shaqada.
2. Miiska shaqada waa la wareejin karaa (360°) taasoo u oggolaanaysa in shaqada lagu tolo booska ugu fiican, xawaaraha wareegga matoorkuna waa xakamaynta VFD.
3. Inta lagu jiro alxanka, waxaan sidoo kale hagaajin karnaa xawaaraha wareegga iyadoo loo eegayo baahiyadayada. Xawaaraha wareegga wuxuu noqon doonaa bandhig dijitaal ah oo ku yaal sanduuqa kontoroolka gacanta ee fog.
4. Sida laga soo xigtay farqiga dhexroorka biibiile, waxa kale oo ay ku rakibi kartaa 3 daanka chucks si ay u qabtaan biibiile.
5. Qalabka booska dhererka go'an, miiska wareegga toosan, qalabka hagaajinta dhererka 3-dhidib ee gacanta ama haydarooliga dhammaantood waxaa laga heli karaa Weldsuccess Ltd.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | HB-100 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 10T |
| Dhexroorka Miiska | 2000 mm |
| Matoorka wareegga | 4 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.05-0.5 rpm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Meel-haynta madaxa toosan |
| 2 dhidib oo alxanka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Ganacsiga caalamiga ah, Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan noocyada qalabka dayactirka ee caanka ah si ay u hubiso in wareegayaasha alxanka ay muddo dheer isticmaali karaan. Xitaa qaybaha dayactirka ee jabay sannado ka dib, isticmaaluhu wuxuu sidoo kale si fudud ugu beddeli karaa qaybaha dayactirka suuqa maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid nooca Damfoss.
2.Motor wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Miis alxan oo toosan oo leh hal sanduuq oo gacanta lagu xakameeyo si loo xakameeyo xawaaraha wareegga, Wareegga Hore, Wareegga Dib-u-rogidda, Nalalka Korontada iyo Joojinta Degdegga ah.
2. Kaabadda korontada, shaqaaluhu wuxuu xakameyn karaa badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta Dhibaatooyinka, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Beddelka badeelka cagta waa in la xakameeyo jihada wareegga.
4. Dhammaan miiska toosan oo leh qalabka dhulka lagu xidho ee isku xirka alxanka.
5. Iyada oo PLC iyo RV reducer ay la shaqeeyaan Robot-ka ayaa sidoo kale laga heli karaa Weldsuccess LTD.
✧ Mashruucyadii Hore
WELDSUCCESS LTD waa soo-saare asal ah oo ISO 9001:2015 ah oo ansixiyay, dhammaan qalabka laga soo saaray jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-imaatinka, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah. Horumar kasta waxaa lagu sameeyaa iyadoo si adag loo xakameynayo tayada si loo hubiyo in macaamiil kastaa uu heli doono alaab ku qanacsan.
Shaqada miiska alxanka ee toosan oo ay weheliso kor u kaca tiirka alxanka ee dahaarka waxaa laga heli karaa Weldsuccess LTD.










