Nooca L Nooca Boosteejada Tooska ah
✧ Hordhac
1.L Nooca alxanka booska waa xal aasaasi ah oo loogu talagalay wareegga qaybaha shaqada.
2. Miiska shaqada waa la wareejin karaa (360°) iyo bidix ama midig oo la rogi karo taasoo u oggolaanaysa qaybta shaqada in lagu tolo booska ugu fiican, xawaaraha wareegga matoorka ahna waa xakamaynta VFD.
3. Inta lagu jiro alxanka, waxaan sidoo kale hagaajin karnaa xawaaraha wareegga iyadoo loo eegayo baahiyadayada. Xawaaraha wareegga wuxuu noqon doonaa bandhig dijitaal ah oo ku yaal sanduuqa kontoroolka gacanta ee fog.
4. Sida laga soo xigtay farqiga dhexroorka biibiile, waxa kale oo ay ku rakibi kartaa 3 daanka chucks si ay u qabtaan biibiile.
5. Qalabka booska dhererka go'an, miiska wareegga toosan, qalabka hagaajinta dhererka 3-dhidib ee gacanta ama haydarooliga dhammaantood waxaa laga heli karaa Weldsuccess Ltd.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | L-06 ilaa L-200 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Dhexroorka Miiska | 1000 mm ~ 2000mm |
| Matoorka wareegga | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Meel-haynta madaxa toosan |
| 2 dhidib oo alxanka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Weldsuccess waxay isticmaashaa dhammaan qaybaha dayactirka ee caanka ah si loo hubiyo tayada qalabka. Gaar ahaan ganacsiga caalamiga ah, waxaan hubineynaa in isticmaalaha ugu dambeeya uu beddeli karo qaybaha dayactirka ee suuqooda maxalliga ah haddii uu shil degdeg ah dhaco.
1. Mashiinka VFD ee beddelaya inta jeer ee aan Schneider ama Danfoss sameyn doono.
2. Matoorka booska alxanka wuxuu ka yimid sumadda caanka ah ee ABB ama Invertek.
3. Walxaha korontada iyo gudbinta dhammaantood waa Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
Nooca 1.L ee alxanka ayaa mararka qaar isku xira robot-ka. Sidan, alxanka guuleysta wuxuu isticmaali doonaa sanduuqyada RV si loo hubiyo saxnaanta shaqada.
2. Caadiyan waa booska alxanka oo leh hal sanduuq oo gacanta lagu xakameeyo oo fog. Waxay hagaajin kartaa xawaaraha wareegga mashiinka, waxayna hagaajin kartaa jihada wareegga, waxayna xakamayn kartaa jihada janjeedhka mashiinka alxanka.
3. Dhammaan nidaamka xakamaynta oo leh badhanka E-stop si loo hubiyo badbaadada isticmaalka.
✧ Mashruucyadii Hore
Isku xirka shaqada ee nooca 1.L oo leh nidaamka robot-ka si buuxda loogu shaqeeyo otomaatiga ah waa nidaamka ugu hufan. Waxaan u qaabeyneynaa nidaamkan alxanka alwaaxa qodayaasha.
2. Sidoo kale nooca L ee booska alxanka oo leh nidaam xakameyn caadi ah oo loogu talagalay dhammaan jihada leexashada iyo ka caawinta shaqaalaha inay helaan booska alxanka ugu fiican.








