VPE-3 Boostada Alxanka oo leh Dhexroorka Miiska 1400mm iyo Chucks 1200mm
✧ Hordhac
1. Meelaynta caadiga ah ee alxanka 3T oo leh dhexroor miis 1400mm ah.
2. Cabbirka miiska iyo dhererka dhexe ayaa diyaar u ah in la habeeyo.
3. Kooxdayada farsamada ayaa sidoo kale naqshadayn karta cabbirka T-shot ee miiska, booska iyo qaabka iyadoo loo eegayo macluumaadka qaybaha shaqada, si ay u fududaato isticmaalaha ugu dambeeya inuu ku rakibo qaybta shaqada ee ku taal goobaha alxanka.
4. Hal sanduuq oo gacanta lagu xakameeyo oo fog iyo hal cag oo badeelo ah ayaa lala soo rari doonaa mashiinka.
5. Qalabka booska dhererka go'an, miiska wareegga toosan, qalabka hagaajinta dhererka 3-dhidib ee gacanta ama haydarooliga dhammaantood waxaa laga heli karaa Weldsuccess Ltd.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | VPE-3 |
| Awoodda Wareejinta | Ugu badnaan 3000kg |
| Dhexroorka Miiska | 1400 mm |
| Matoorka wareegga | 1.5 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.05-0.5 rpm |
| Matoorka janjeersiga | 2.2 kw |
| Xawaaraha janjeedhka | 0.23 rpm |
| Xagasha janjeedhka | 0~90°/ 0~120°°°° |
| Masaafada ugu badan ee u dhaxaysa labada dhinac | 200 mm |
| Masaafada ugu badan ee cuf-isjiidadka | 150 mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
Dhammaan qaybaha aanu bixinno waxay ka yimaadaan shirkad caalami ah oo caan ah, waxayna hubin doontaa in isticmaaluhu si fudud ugu beddeli karo qaybaha dayactirka suuqooda maxalliga ah.
1. Beddelaha soo noqnoqoshada wuxuu ka yimid astaanta Danfoss.
2. Matoorku wuxuu ka yimid Invertek ama nooca ABB.
3. Walxaha korontada waa nooca Schneider.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga Hore, Wareegga Dib-u-rogidda, Kor u janjeersiga, Hoos u janjeersiga, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ugu weyn oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
Laga bilaabo 2006, oo ku salaysan nidaamka maaraynta tayada ISO 9001: 2015, waxaan ka xakameynaa tayada qalabkayaga taarikada birta asalka ah, horumar kasta oo wax soo saar ah oo dhan waxaa sameeya kormeere si uu u xakameeyo. Tani waxay sidoo kale naga caawineysaa inaan ganacsi badan ka helno suuqa caalamiga ah.
Ilaa hadda, dhammaan alaabtayada oo leh oggolaanshaha CE ayaa loo keenay suuqa Yurub. Waxaan rajeynayaa in alaabtayadu ay kaa caawin doonaan wax soo saarka mashaariicdaada.
✧ Mashruucyadii Hore



