VPE-5 Boos-hayaha Alxanka oo leh Xagal 0-90 Degree ah oo janjeedha
✧ Hordhac
1. Qalabka alxanka ee 5T oo leh 2 geer oo xoog leh oo loogu talagalay qaloocinta matoorka.
2. Qalabkan alxanka ee laba dhidib leh oo matoor leh oo leh dhexroor miis ah oo ah 1500mm.
3. Wareegga miiska 360° iyo u janjeersiga 0 - 90° si loo hubiyo in shaqada loo wareejiyo booska ugu fiican ee alxanka.
4. Xawaaraha wareegga waa bandhig dijitaal ah waxaana xakameeya VFD. Xawaaraha lagu hagaajin karo sanduuqa kontoroolka gacanta ee fog iyadoo loo eegayo baahida alxanka.
5. Waxaan sidoo kale bixinnaa qalabka alxanka ee alxanka tuubooyinka.
6. Nooca booska dhererka go'an, miiska wareegga toosan iyo boosasyada hagaajinta dhererka 3-dhidib ee gacanta ama haydarooliga dhammaantood waa la heli karaa.
✧ Faahfaahinta ugu Muhiimsan
| Moodel | VPE-5 |
| Awoodda Wareejinta | ugu badnaan 5000kg |
| Dhexroorka Miiska | 1500 mm |
| Matoorka wareegga | 3 kw |
| Xawaaraha wareegga | 0.05-0.5 rpm |
| Matoorka janjeersiga | 3 kw |
| Xawaaraha janjeedhka | 0.14 rpm |
| Xagasha janjeedhka | 0~90°/ 0~120°°°° |
| Masaafada ugu badan ee u dhaxaysa labada dhinac | 200 mm |
| Masaafada ugu badan ee cuf-isjiidadka | 150 mm |
| Danab | 380V ± 10% 50Hz 3 Waji |
| Nidaamka xakamaynta | Fiilo kontorool fog ah oo 8m ah |
| Xulashooyinka | Mishiinka alxanka |
| Miiska Jiifka ah | |
| 3-dhidib boos haydarooliga ah |
✧ Nooca Qalabka Dayactirka
1.Wadida Frequency-ga ee Kala Duwan waxay ka timid nooca Danfoss / Schneider.
2. Matoorada wareega iyo tilring-ka waa nooca Invertek / ABB.
3. Walxaha korontada ku shaqeeya waa nooca Schneider.
Dhammaan qaybaha dayactirka si fudud ayaa loogu beddeli karaa suuqa maxalliga ah ee isticmaalaha ugu dambeeya.
✧ Nidaamka Xakamaynta
1. Sanduuqa xakamaynta gacanta ee fog oo leh bandhigga xawaaraha wareegga, Wareegga hore, Wareegga dambe, janjeedhka kor u janjeedhka, janjeedhka hoos u janjeedhka, Nalalka Korontada iyo hawlaha Joojinta Degdegga ah.
2. Khaanadaha korontada ee ugu muhiimsan oo leh badhanka korontada, Nalalka Korontada, Digniinta, Hawlaha Dib-u-dejinta iyo Hawlaha Joojinta Degdegga ah.
3. Badal cagta si loo xakameeyo jihada wareegga.
4. Waxaan sidoo kale ku darnaa hal badhan oo dheeraad ah oo joojinta degdegga ah oo ku yaal dhinaca jirka mashiinka, tani waxay hubin doontaa in shaqadu ay joojin karto mashiinka marka ugu horreysa marka shil dhaco.
5. Dhammaan nidaamkayaga xakamaynta oo leh oggolaanshaha CE suuqa Yurub.
✧ Horumarka Wax Soo Saarka
WELDGUCCESS annaga oo ah soo-saare, waxaan soo saarnaa booska alxanka laga bilaabo jarista saxannada birta ee asalka ah, alxanka, daaweynta farsamada, godadka qodista, isu-geynta, rinjiyeynta iyo tijaabada kama dambaysta ah.
Sidan, waxaan ku xakameyn doonnaa dhammaan habka wax soo saarka ee hoos yimaada nidaamkayaga maaraynta tayada ISO 9001: 2015. Iyo hubinta in macaamiisheennu ay heli doonaan badeecooyin tayo sare leh.
✧ Mashruucyadii Hore



